jestem zmianą

Jestem zmianą

Ten rok zmienił tak wiele w nas. Czasami a nawet bardzo często czuję, że nic się nie zmienia. kiedy dopada mnie rutyna jestem chora. chodzi nerwowo jak dzikie zwierze w klatce. Często myślę, że nic się nie zmienia. jestem w tym samym miejscu, niewiele się dzieje. I ten wirus, widmo kolejnego lockdown’u. Co zrobię gdy nów pojawią się pełne ograniczenia. Znowu utknę, jakbym stała pod ścianą.

Ależ nie, wcale nie musi tak być.

Codziennie zmieniam się, uczę czegoś nowego. I nawet zamknięta w domu mogę tworzyć rozwijać się, zmieniać. Wystarczy, że myślami wrócę do miejsca, które jest takie jak kiedyś widzę jak długą drogę w życiu przeszłam. Jestem kobietą nie dziewczyną, Amelią nie Amelką. Jestem zmianą.

Pochłaniam książki, piszę dzienniki i blogi. Założyłam własną firmę i od lat nie poddaję się w jej tworzeniu i rozwijaniu. Skończyłam studia z wyróżnieniem i mam ogromną pasję w postaci Afryki. Jestem wielką zmianą.

Każdy z nas zmienia się każdego dnia. Po prostu tego nie zauważa. Trudno jest zatrzymać się i dostrzec jacy byliśmy, a jacy jesteśmy teraz.

Za bardzo gonimy, pędzimy za rzeczami materialnymi, słuchamy głosów o rozwoju o sukcesach. Gonimy za …. no właśnie za czym.

Zmieniamy się. Ja się zmieniam.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s